kat-khmara

kat-khmara

Вебсайт URL: http://kate-land.net/ Email: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Вторник, 11 Октября 2016 22:35

Семінар: Семантика в HTML

Семантикою в HTML називається такий принцип створення HTML сторінки, при якому кожен тег використовується за своїм призначенням, а разом вони створюють логічну структуру документу. 

 

Загалом до семантики сторінки висувають кілька вимог, а саме використання HTML тегів в залежності від типу даних, в них представлених, правильне найменування елементів та групування. Особливо актуальною поняття семантики стало з появою структурних тегів в HTML5, що створені для визначення окремих частин веб-сторінки - header, footer, article, aside та інших. Кожну вимогу ми розглянемо окремо, але для початку невеличкий екскурс в історію.

 

Четверг, 06 Октября 2016 20:11

Оптимізація швидкості сайту

Швидкість сайту є однією з найважливіших характеристик ресурсу, оскільки впливає на його ефективність та на ставлення клієнтів. Ніхто не хоче чекати зайві секунди, поки завантажиться сторінка вашого сайту, якщо google наповнений великою кількістю подібних інформаційних джерел та комерційних пропозицій. Яку би сайт не мав комерційну або благодійну ціль свого існування, він не може собі дозволити втрачати клієнтів через повільне завантаження.

Суббота, 01 Октября 2016 22:42

Розділ в розробці

Розділ в розробці, очікуйте новинок :-)

Пятница, 29 Января 2016 11:13

Выделение слов в тексте

Всем привет!

Я очень долго не радовала своих читателей новыми статьями, но я обещаю исправиться))

Сегодня хочу показать метод выделения слова в тексте при помощи jQuery. Такое выделение будет полезно при попытке оформления отдельных слов динамического контента, стороннего контента или на выделение поискового слова на странице поиска.

1. Вы должны быть одеты и ухожены на ту сумму, которую просите в резюме.

Вторник, 21 Октября 2014 07:02

HTML5 тег header

В продолжение темы семантических тегов HTML5 хочу остановиться на теге <header>.

Вторник, 21 Октября 2014 06:35

HTML5 тег article

В HTML5 появилось много новых семантических тегов, в ближайшее время хочу подробнее на них остановиться. В данной статье хочу немного расказать и теге <article>.

Четверг, 16 Октября 2014 12:30

Список с анкорами

В последнее время много работаю с большими по объему страницами, где много контента разделенного на разделы. Для таких случаев очень удобно использовать список с анкорами. 

Вторник, 30 Сентября 2014 08:14

Вакансия Front-End Developer

We're looking for a talented Front-End Developer to help construct cross-browser, standardized, innovative websites. Upon joining our web development.

Вторник, 30 Сентября 2014 07:18

Font Awesome - шрифт с иконками

Хочу немножко рассказать о интересном шрифте Font Awesome, который включает практически все иконки, которые нужны для большинства сайтом. Шрифт очень легко подключается, прост в использовании и открывает много возможностей :-)

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Страница 1 из 34

верстка | CSS | верстка сайтов | HTML | верстальщик | блочная верстка | JavaScript | css верстка | профессиональная верстка сайтов